piątek, 22 marca 2019
czwartek, 21 marca 2019
środa, 20 marca 2019
wtorek, 19 marca 2019
Zoya-Faye
Piękna i nie zwykła Zoya jest trudna to uchwycenia.Robiłam już kilkakrotnie zdjęcia i za każdym razem wyglądała na lekko rozmazaną a to za sprawą mocnych i iskrzących drobin,które są niesamowite.Lakier ma konsystencje wody,nie kryje bez bazy nawet po 5 warstwach.Musi być na inny lakier nakładany,również w dużej ilości.Schnie długo.
poniedziałek, 18 marca 2019
niedziela, 17 marca 2019
sobota, 16 marca 2019
Sephora(FormulaX)-Drawn to you
Nie będę ukrywać że ten lakier na swoją kolej czekał dobre kilka lat,cały czas go przekładałam lub o nim zapominałam.
Wpadł mi ponownie w ręce podczas ostatniego sprzątania w lakierach,mimo że jest piękny nie nakłada się go bardzo łatwo.Jest gęsty i w dość nie oczywistej bazie.Nałożony solo,nie kryje i prześwituje.Kładłam go na zielony lakier gąbeczką.Dwie warstwy plus top.Top wypił w całości.
wtorek, 26 lutego 2019
OPI+BornPrettyStore
Dziś chce Wam przedstawić dwa zdobienia,które wykonałam przy pomocy wodnych naklejek z BPS.
Nie wiem czemu,ale naklejki nie chciały ze mną współpracować.Dosłownie nie chciały przylegać do lakieru.Zrobiłam co w mojej mocy i postanowiłam że najlepiej będą wyglądały jako akcent.
Tutaj z OPI-Less is Norse.Dwie warstwy.Schnie szybko.
Tutaj naklejki z dwoma OPI-Aurora Berry-alis dwie cienkie warstwy,schnięcie bardzo szybkie.Drugi OPI-Rejkiawik Has all the hot spots.Aż cztery warstwy!Dobrze tylko że wysychał bardzo szybko.
Na koniec jako bonus mój ulubieniec stemplowy TUTAJ
Nie wiem czemu,ale naklejki nie chciały ze mną współpracować.Dosłownie nie chciały przylegać do lakieru.Zrobiłam co w mojej mocy i postanowiłam że najlepiej będą wyglądały jako akcent.
Tutaj z OPI-Less is Norse.Dwie warstwy.Schnie szybko.
Tutaj naklejki z dwoma OPI-Aurora Berry-alis dwie cienkie warstwy,schnięcie bardzo szybkie.Drugi OPI-Rejkiawik Has all the hot spots.Aż cztery warstwy!Dobrze tylko że wysychał bardzo szybko.
Na koniec jako bonus mój ulubieniec stemplowy TUTAJ
poniedziałek, 25 lutego 2019
Zdobień kilka
Przed Wami garstka zdobień z czasów kiedy na jakiś czas wróciłam do krótkich paznokci.
Pierwsze zdobienie wykonałam z lakierem China Glaze-Shocking pink.
Trzy warstwy plus top.Na to zdobienie z płytki BM-S310.
Drugie zdobienie to świąteczny mix w wykonaniu-
Orly-Smolder
D.Lippmann-Let it snow!
Essence-Gold old Buffy
Trzecie zdobienie to świąteczne lampki,które malowałam odręcznie.Bazą był Aengland-Saint George a do światełek użyłam-Orly-Key Lime Twist
Zoya-Sookie
Pierwsze zdobienie wykonałam z lakierem China Glaze-Shocking pink.
Trzy warstwy plus top.Na to zdobienie z płytki BM-S310.
Drugie zdobienie to świąteczny mix w wykonaniu-
Orly-Smolder
D.Lippmann-Let it snow!
Essence-Gold old Buffy
Trzecie zdobienie to świąteczne lampki,które malowałam odręcznie.Bazą był Aengland-Saint George a do światełek użyłam-Orly-Key Lime Twist
Zoya-Sookie
Czwarte zdobienie to mix ze stempami z płytki z ebaya.
Bazą był-OPI-My Signature is DC
Catrice-Mermaid my day
Zoya-Sookie
Panterkowe zdobienie wykonałam holograficznym Golden Rosem-02.Wystarczyły dwie cienkie warstwy.
Centki to miedziany lakier z Sens&Body i czarny Golden Rose.
czwartek, 14 lutego 2019
Happy Valentines
Wraz z Walentynkami wracam powoli na bloga jak i na instagram.Jeśli mnie jeszcze nie obserwujecie tam to zapraszam. Tutaj
Do zdobienia użyłam Zoya-Sookie i płytki Pueen41.
Do zdobienia użyłam Zoya-Sookie i płytki Pueen41.
piątek, 5 października 2018
czwartek, 4 października 2018
środa, 3 października 2018
Zdobień kilka
W lato bardzo popularne zdobienia razem z folią.Sama postanowiłam na bardzo proste mani.
China Glaze-Aquadelic dwie cienkie warstwy,schnie bardzo długo.
Gradient wyszedł mi mało ''widocznie''więc postanowiłam go przykryć stemplami Pueen 41.
Moje pierwsze egipskie mani,wyszło mi zadowalająco ale nie na tyle by dostało oddzielną notkę.
Gradient lakierami Catrice a stemple pochodzą z płytki BM-Around the world XL-152
Na czarny lakier marki Sens&Body dodałam stemple z płytki BM-Around the world XL-155
China Glaze-Aquadelic dwie cienkie warstwy,schnie bardzo długo.
Gradient wyszedł mi mało ''widocznie''więc postanowiłam go przykryć stemplami Pueen 41.
Moje pierwsze egipskie mani,wyszło mi zadowalająco ale nie na tyle by dostało oddzielną notkę.
Gradient lakierami Catrice a stemple pochodzą z płytki BM-Around the world XL-152
Na czarny lakier marki Sens&Body dodałam stemple z płytki BM-Around the world XL-155
wtorek, 2 października 2018
poniedziałek, 1 października 2018
poniedziałek, 17 września 2018
niedziela, 16 września 2018
sobota, 15 września 2018
piątek, 14 września 2018
czwartek, 13 września 2018
OPI-My wish is you & Bell-01
Bazowym lakierem jest piękny OPI.Jego wykończenie zaskoczyło mnie,spodziewałam się kremu a dostałam żelka lekko kremowanego.Niech was nie zwiedzie,że widać mi białe końcówki po prostu mam je bardzo mocne.Zamiast zwykłego położenia postanowiłam,zrobić lakierową kanapkę.
Na jedną warstwę OPI dałam Bell z serii ''she shine''i znów OPI a na to stempel Moyra-florality 2.
Na jedną warstwę OPI dałam Bell z serii ''she shine''i znów OPI a na to stempel Moyra-florality 2.



