== .

piątek, 22 marca 2019

Like a pattern

Like a pattern
Dla mnie te zdobienie kojarzy się z porwanymi końcówkami jakiegoś materiału.A Wam?
Do zdobienia użyłam :
-BarryM-Skinny Dip
-Essie-Hip-anema
-Białego golden rosa-nr nie pamiętam

czwartek, 21 marca 2019

Blue elegance

Blue elegance
Dzisiejsze zdobienie to dawno u mnie nie robiony gradient,w pięknych odcieniach niebieskości.
Użyłam:
-Essence.-sure azure
-Zoya-Ryan
-China Glaze-Boho blues

środa, 20 marca 2019

Dry Marble

Dry Marble
Moje pierwsze podejście do marmurowego zdobienia na sucho.Robi je się znacznie łatwiej niż przy pomocy wody.Wystarczą tylko lakiery i stempel.

wtorek, 19 marca 2019

Zoya-Faye

Zoya-Faye
Piękna i nie zwykła Zoya jest trudna to uchwycenia.Robiłam już kilkakrotnie zdjęcia i za każdym razem wyglądała na lekko rozmazaną a to za sprawą mocnych i iskrzących drobin,które są niesamowite.Lakier ma konsystencje wody,nie kryje bez bazy nawet po 5 warstwach.Musi być na inny lakier nakładany,również w dużej ilości.Schnie długo.

poniedziałek, 18 marca 2019

Jelly Belly-Berry Blue

Jelly Belly-Berry Blue
Mały a dobry,to już kolejny lakier od Jelly Belly.Dałam dwie cienkie warstwy a na to stemple Pueen-55

niedziela, 17 marca 2019

P2-Steel Drama

P2-Steel Drama
Delikatne i eleganckie zdobienie wykonałam na lakierze P2-steel drama.Lakier kryje już po jednej warstwie.Na to położyłam OPI-Alpine Snow.

sobota, 16 marca 2019

Sephora(FormulaX)-Drawn to you

Sephora(FormulaX)-Drawn to you

Nie będę ukrywać że ten lakier na swoją kolej czekał dobre kilka lat,cały czas go przekładałam lub o nim zapominałam.
Wpadł mi ponownie w ręce podczas ostatniego sprzątania w lakierach,mimo że jest piękny nie nakłada się go bardzo łatwo.Jest gęsty i w dość nie oczywistej bazie.Nałożony solo,nie kryje i prześwituje.Kładłam go na zielony lakier gąbeczką.Dwie warstwy plus top.Top wypił w całości.

wtorek, 26 lutego 2019

OPI+BornPrettyStore

OPI+BornPrettyStore
Dziś chce Wam przedstawić dwa zdobienia,które wykonałam przy pomocy wodnych naklejek z BPS.
Nie wiem czemu,ale naklejki nie chciały ze mną współpracować.Dosłownie nie chciały przylegać do lakieru.Zrobiłam co w mojej mocy i postanowiłam że najlepiej będą wyglądały jako akcent.
 Tutaj z OPI-Less is Norse.Dwie warstwy.Schnie szybko.
Tutaj naklejki z dwoma OPI-Aurora Berry-alis dwie cienkie warstwy,schnięcie bardzo szybkie.Drugi OPI-Rejkiawik Has all the hot spots.Aż cztery warstwy!Dobrze tylko że wysychał bardzo szybko.

Na koniec jako bonus mój ulubieniec stemplowy TUTAJ

poniedziałek, 25 lutego 2019

Zdobień kilka

Zdobień kilka
Przed Wami garstka zdobień z czasów kiedy na jakiś czas wróciłam do krótkich paznokci.
Pierwsze zdobienie wykonałam z lakierem China Glaze-Shocking pink.
Trzy warstwy plus top.Na to zdobienie z płytki BM-S310.
Drugie zdobienie to świąteczny mix w wykonaniu-
Orly-Smolder
D.Lippmann-Let it snow!
Essence-Gold old Buffy
Trzecie zdobienie to świąteczne lampki,które malowałam odręcznie.Bazą był Aengland-Saint George a do światełek użyłam-Orly-Key Lime Twist
Zoya-Sookie
Czwarte zdobienie to mix ze stempami z płytki z ebaya.
Bazą był-OPI-My Signature is DC
Catrice-Mermaid my day
Zoya-Sookie
Panterkowe zdobienie wykonałam holograficznym Golden Rosem-02.Wystarczyły dwie cienkie warstwy.
Centki to miedziany lakier z Sens&Body i czarny Golden Rose.

czwartek, 14 lutego 2019

Happy Valentines

Happy Valentines
Wraz z Walentynkami wracam powoli na bloga jak i na instagram.Jeśli mnie jeszcze nie obserwujecie tam to zapraszam. Tutaj
Do zdobienia użyłam Zoya-Sookie i płytki Pueen41.

piątek, 5 października 2018

Still summer?

Still summer?
Zdobienie zrobione jeszcze w lecie.Na dzień dzisiejszy nie pamiętam nawet,jakich lakierów użyłam w nim.Pamiętam jednak sporo roboty z taśmą,która nie chciała ze mną  współpracować.Mimo wszystko strasznie mi się podoba.

czwartek, 4 października 2018

Golden Rose-03

Golden Rose-03
Bazą jest piękny holoś z GR.Jak wszystkie lakiery z tej serii kryją po dwóch warstwach,schnie bardzo szybko.Na to dodałam stempel z płytki Moyra-Primvera

środa, 3 października 2018

Zdobień kilka

Zdobień kilka
W lato bardzo popularne zdobienia razem z folią.Sama postanowiłam na bardzo proste mani.
China Glaze-Aquadelic dwie cienkie warstwy,schnie bardzo długo.
Gradient wyszedł mi mało ''widocznie''więc postanowiłam go przykryć stemplami Pueen 41.
Moje pierwsze egipskie mani,wyszło mi zadowalająco ale nie na tyle by dostało oddzielną notkę.
Gradient lakierami Catrice a stemple pochodzą z płytki BM-Around the world XL-152
Na czarny lakier marki Sens&Body dodałam stemple z płytki BM-Around the world XL-155

wtorek, 2 października 2018

OPI-Ornament to be together

OPI-Ornament to be together
Bazą jest piękny srebrny lakier z lekkimi migoczącymi drobinami.Kryje po dwóch cienkich warstwach.Na to dodałam stemple Moyra 19-maharaja

poniedziałek, 1 października 2018

OPI-Holidazed Over You

OPI-Holidazed Over You
Bazą do zdobienia jest piękny i tajemniczy fiolet,który wpada w czerń już po drugiej warstwie.
Kryje po dwóch warstwach,schnie bardzo szybko.Jak widać lakier do stempli na zdjęciu żył swoim życiem i wygląda jakby liście miały futro.
Stemple z płytki BP-L076

poniedziałek, 17 września 2018

Simple summer nails

Simple summer nails
Zdobienie bardzo proste w wykonaniu,użyłam do niego mojego zapomnianego pędzelka ''wachlarza''.
Tak samo jak tasiemek.Kto je jeszcze używa?
Bazą biały essence i lakiery China Glaze-Celtic Sun i Rose among thorns.

niedziela, 16 września 2018

Green vibes

Green vibes
Bazą pod zdobienie były zielone lakiery w większości z Essence.Na dzień dzisiejszy nie pamiętam jakie,niestety nie zapisałam sobie.Na to dodałam stemple BM-S308 stemplowałam lakierem z BPS.

sobota, 15 września 2018

Black and white

Black and white
Proste zdobienie,jednak bardzo efektywne.
Stempel pochodzi z płytki UC-1-01.

piątek, 14 września 2018

Sunflowers

Sunflowers
Kolejne letnie zdobienie,dodatkowo zrobiłam je kiedy panował największy upał.Idealnie pasowały.
Bazowym lakierem był Bell(nr się zatarł)a na to dwie warstwy Color Club-Daisy Does it.Stemple z płytki UC-1-02

czwartek, 13 września 2018

OPI-My wish is you & Bell-01

OPI-My wish is you & Bell-01
Bazowym lakierem jest piękny OPI.Jego wykończenie zaskoczyło mnie,spodziewałam się kremu a dostałam żelka lekko kremowanego.Niech was nie zwiedzie,że widać mi białe końcówki po prostu mam je bardzo mocne.Zamiast zwykłego położenia postanowiłam,zrobić lakierową kanapkę.
Na jedną warstwę OPI dałam Bell z serii ''she shine''i znów OPI a na to stempel Moyra-florality 2.
Copyright © 2016 . , Blogger